29. Dingusios (#3)

Processed with VSCO with f2 preset

Subjektyvus mano įvertinimas: 3
(5 – išvertė iš klumpių! Prikaustė taip, kad negalėjau atsiplėšti, nuoširdžiai rekomenduoju; 4 – labai patiko, praturtino sielą ir protą; 3 – nesigailiu skaičiusi, puikiai įtiko laisvalaikio praleidimui; 2 – jei nebūčiau skaičiusi, nieko nebūčiau praradusi; 1 – sugaišau laiką)

Skaitydama užtrukau: 2 dienas 

Knygos aprašymas keliais sakiniais: Ant Moros stalo nubunda jau mirusi laikyta jauna moteris. Nugabenta į ligoninę ji sukelia tiek chaoso, kiek niekas negalėjo įsivaizduoti. Sulig tuo ir prasideda visa paini istorija – kas iš tiesų yra ši užsienietišku akcentu kalbanti Džeinė Dou ir kokias paslaptis bei baisybes ji atskleis?

Nuomonė ir jausmai užvertus paskutinį puslapį: Nesitikėjau, kad kada nors taip sakysiu, bet esu truputį nusivylusi. Na, knyga manęs neįtraukė taip, kaip tikėjausi. Gal čia ir yra visa bėda? Gal per daug tikėjausi? Visada daug tikiuosi iš Tess. Mano supratimu, labai svarbi tema – prekyba žmonėmis – nebuvo iki galo atskleista. Atrodė, jog ji gvildenama kažkur paraštėse, sutelkiant dėmesį į kažkokias žymių politikų machinacijas. Taigi tos politikos man šį kartą pasirodė per daug, o štai pagrindinės temos narpliojimo – per mažai. Nepadoriai per mažai.

Žinoma, tai netrukdė man mėgautis mylimos rašytojos braižu, viena ar kita išties nustebinančia detale, jau pamėgtų personažų asmeninėmis gyvenimo peripetijomis. Todėl tikrai nesigailiu skaičiusi ir rankų nenuleidžiu. Neabejotinai perskaitysiu visas šios serijos knygas. Tik gal truputėlį pailsėsiu. Kad pasiilgčiau Tess.

Faktinė informacija:

  • Autorius: Tess Gerritsen
  • Leidykla: Jotema, 2013
  • Puslapių skaičius: 368
  • Vertėja: Paulina Kruglinskienė

Knygos dėka susimąsčiau, kad reikia nuleisti kartelę net ir patiems mylimiausiems autoriams. Per dideli lūkesčiai po to trukdo mėgautis knyga. Kita vertus – nėra ko norėti, kad visi mylimo autoriaus kūriniai patiks be išimčių. Taigi, knygos dėka likau susimąsčiusi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s